zachmurzenie duże
sobota
/MOK
Spektakl komediowy “Żona do adopcji”
27 stycznia 2018 r. | 19:28

11 lutego o godzinie 17:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Miasteczku Śląskim odbędzie się spektakl komediowy "Żona do adopcji".

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć!

Obsada: Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons

Bilety w cenie 35,00 zł są dostępne w biurze MOK-u (Miasteczko Śląskie, ul. Srebrna 24, 32 288-88-70) oraz na biletomat.pl

/MOK