słabe opady śniegu
-2°
-7°
środa
Fot. Odra Miasteczko Śl.
Grad bramek w drugiej połowie
13 czerwca 2017 r. | 17:17

Po serii nieudanych meczów Odra w końcu odniosła przekonujące zwycięstwo, zawodnicy miasteczkowskiej drużyny wygrali na własnym boisku z Cyklonem Rogoźnik.

Już przed przerwą drużyna Odry zdobyła dwie bramki za sprawą Dawida Zygmunta oraz Mateusza Pączka. Po przerwie trzecią bramkę dołożył Kamil Walesa. Drużyna z Rogoźnika zdołała odpowiedzieć zaledwie jednym golem w ostatniej minucie meczu po rzucie karnym.

Skład Odra: Markiewicz, Franiel, Junkiert, Bereska, Gałęziok, Zygmunt, Drabik, Cioch (84' Śmierzchalski), Pietrycha, Pączek (85' Dramski), Walesa (75' Abanda)

Rezerwowi: Budny, Kapica, Śmierzchalski, Abanda, Nawara, Dramski

HKS Odra - Cyklon Rogoźnik - 3:1 (2:0)

Drużyna rezerw po wyjazdowej porażce z Rozbarkiem Bytom potwierdziła dobrą formę na własnym boisku wygrywając z Tęczą Zendek. Tym zwycięstwem praktycznie przekreśliła gościom szanse na awans. Po zakończonej bezbramkowym remisem pierwszej połowie nikt nie spodziewał się gradu bramek w drugiej połowie. Pierwszą bramkę zdobyli goście po przewrotce napastnika i rykoszecie. Jednak od tego momentu w ataku byli zawodnicy Odry. Pierwsza i druga bramka padła po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Karola Podolskiego, trzecia bramka padła po solowym rajdzie wracającego do składu Damiana Pączka. Nic nie zapowiadało tego, że w ostatnich 10 minutach kibice będą świadkami jeszcze trzech bramek. Pierwszą z nich, chwilę po wejściu na boisku, zdobył Bartek Kansy, następnie goście strzelili na 4-2, a w jednej z ostatnich akcji meczu po rzucie rożnym wynik ustalił Tomek Popanda.

Skład Odra II: Budny K. - Blacha, Kaczmarczyk, Popanda, Świerc - Pączek D.(Kansy), Podolski, Małczak (Ambroży), Nawara - Kaźmierczak, Dudek (Pilak)

HKS Odra II - Tęcza Zendek 5-2 (0:0)

Zrelacjonował: TOMASZ POPANDA