zamglenia
środa
Fot. FB/HKS Odra Miasteczko Śląskie
Zwycięstwo, przegrana i remis
17 kwietnia 2017 r. | 23:13

Drużyna Odry Miasteczko Śląskie swój mecz rozgrywała w sobotę w Lipinach z tamtejszym Naprzodem. Pomimo różnicy w tabeli mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla naszych, swoją wysoką formę po przerwie zimowej potwierdził Kamil Walesa strzelając 2 bramki w drugiej połowie, trzecią bramkę w 28 minucie zdobył nowy nabytek Odry Daniel Pietrycha. Niestety spotkanie skończyło się nieszczęśliwie dla Patryka Turowskiego, który doznał groźnej kontuzji. Życzymy powrotu do zdrowia, a drużynie Pana Marka Tomczyka kolejnych zwycięstw.

Skład Odra:
Markiewicz, Franiel, Turowski P. (85' Budny), Junkiert, Gałęziok (81' Kapica), Walesa, Drabik, Cioch, Pietrycha, Pączek (73' Zygmunt), Abanda (32' Śmierzchalski)

Rezerwowi:
Budny, Kapica, Zygmunt, Śmierzchalski

Bramki: 28' - Pietrycha, 70' - Walesa, 75' - Lipiny, 78' - Walesa, 80' - Lipiny

Mecz z gatunku tych o 6 punktów stoczyli ze sobą LKS Żyglin oraz Unia Świerklaniec. W derbach powiatu górą byli przyjezdni ze Świerklańca za sprawą bramki bezpośrednio z rzutu rożnego. Po tym meczu LKS zajmuje 14 miejsce ze stratą tylko 2 punktów do miejsca 9 a zatem utrzymanie jest w zasięgu ręki.

Drużyna rezerw Odry swój mecz rozgrywała na własnym stadionie z Orkanem Dąbrówka Wielka. Pomimo, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem, kibice nie mogli narzekać na brak sytuacji podbramkowych. Drużynie Odry udało się nawet zdobyć bramkę, niestety z pozycji spalonej. Miejmy nadzieję, że ten mecz to przełamanie po dwóch porażkach, o których piłkarze z pewnością chcieliby zapomnieć.

Zrelacjonował TOMASZ POPANDA

NAPRZÓD LIPINY - ODRA MIASTECZKO ŚL. 2:3
LKS ŻYGLIN - UNIA ŚWIERKLANIEC 0:1
ODRA II MIASTECZKO ŚL. - ORKAN DĄBRÓWKA 0:0

Fot. FB/ HKS Odra Miasteczko Śl.
Tabela: lkszyglin.futbolowo.pl