bezchmurnie
13°
piątek
Grafika: Stowarzyszenie Góra Jerzego
Sportowe Powitanie Nowego Roku
02 stycznia 2017 r. | 22:33

Niektórzy zastanawiają się jeszcze, co wczoraj robili i dlaczego głowa tak boli. Inni myślą, jak tu spełnić swoje noworoczne postanowienia. My mamy dla nich wszystkich rozwiązanie: po wiośnie, lecie i jesieni powitajmy wspólnie zimę i Nowy Rok na sportowo!

Tradycyjnie czekamy "przy glajzach" na biegaczy, rowerzystów i nordic walkingowców. Trasy, jak zwykle, mamy dla każdego - także dla całych rodzin. Przybywajcie w okolicach 9.30 tak, aby koło 10.00 wystartować.

REGULAMIN SPORTOWEGO POWITANIA NOWEGO ROKU I ZIMY W MIASTECZKU ŚLĄSKIM

Organizator : Stowarzyszenie Góra Jerzego w Miasteczku Śląskim
Termin imprezy : 07.01.2017 roku.
Start wspólny o godz. 10.oo.
Biuro Zawodów czynne od godz. 9.oo

Miejsce : Miasteczko Śląskie - przy skrzyżowaniu ul. Tetmajera z śladem wąskotorówki – Namiot z Biurem Zawodów.

Trasy przebiegają drogami i ścieżkami leśnymi ogólnodostępnymi do ruchu pieszego i rowerowego, skrzyżowania i trasa oznakowane strzałkami, oznaczony każdy km.

Oznakowane będą dwie pętle dające razem 10 km oraz trasy 3 i 7 km częściowo wspólnie, punkt żywieniowy i napoje w Biurze Zawodów.

Udział w imprezie bezpłatny: zgłoszenia w dniu imprezy w godz. 9.30 - 9.55, dzieci biorą udział tylko pod opieką opiekunów biorących za nie odpowiedzialność.

Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie, organizator nie dokonuje dodatkowego ubezpieczenia, przyjęcie Regulaminu do wiadomości każdy uczestnik potwierdza podpisem na liście startowej, Regulamin wywieszony będzie dodatkowo przed Biurem Zawodów.

W programie : Biegi na 3 – 7 km, Nording Walking i trasa rowerowa - dystans do wyboru,

Świadczenia : Plastron z nadanym nr. Startowym, napoje i poczęstunek w Biurze Zawodów, ognisko i kiełbaska z dodatkami dla uczestników imprezy, słodycze dla dzieci.

Pomiar czasu indywidualny lub zgodnie z wywieszonym zegarem, imię, dystans i wynik będą wpisane na pamiątkowy plastron.

Pamiętajmy o odpowiednim ubiorze ze względu na zimowe warunki atmosferyczne.

Impreza ma na celu propagowanie aktywnych form wypoczynku, nie są to zawody sportowe nastawione na wynik , stąd brak limitów czasu pokonania tras.

Dojazd do Miasteczka Śląskiego z Tarnowskich Gór , linia 87, 145, 614 jak i busy oraz PKS, przystanek M.Śl Rynek, dojście przez pl. Jagiełły i ul. Tetmajera .

 bieg

Źródło: Stowarzyszenie Góra Jerzego