mgła
14°
10°
niedziela
Groźny wypadek pod Miasteczkiem Śląskim
09 kwietnia 2020 r. | 11:48

Policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 908 w Tarnowskich Górach. Kierowca volkswagena zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. 35-latek z bardzo poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Dokładne okoliczności zdarzenia sprawdzają tarnogórscy śledczy.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 3.00 na drodze wojewódzkiej nr 908, w okolicach zjazdu nad zalew Nakło-Chechło. Jak wstępnie ustalili policjanci, 35-letni kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen Golf, z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że mieszkaniec powiatu lublinieckiego wypadł z samochodu i został przez niego przygnieciony. Drzewo, w które uderzył samochód, zostało wyrwane z korzeniami i zatarasowało drogę. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby, które zabezpieczyły miejsce wypadku i udzieliły pomocy poszkodowanemu. Ciężko ranny mężczyzna trafił do szpitala. Jego stan nie pozwolił policjantom na zbadanie czy był trzeźwy. Dokładne okoliczności zdarzenia sprawdzają tarnogórscy śledczy.

Źródło: KPP Tarnowskie Góry