zachmurzenie duże
sobota
www.facebook.com
Patryk Kurc kandydatem na radnego. Czas na młodych?
17 września 2018 r. | 22:14

Dzisiaj mija ostatni dzień zgłaszania kandydatów na radnych. Tak więc w tym tygodniu kampania wyborcza będzie nabierać tempa. Również dzisiaj w sieci pokazał się pierwszy biogram kandydata do Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim. 

Patryk Kurc jest kandydatem na radnego w Okręgu nr 1. Kurc startuje z komitetu "Daj Miasteczku Skrzydła". 

Poniżej biogram.

Szanowni Mieszkańcy,

W naszej miejskiej radzie brakuje świeżości, energii oraz motywacji do działania, by miasto przeżyło swój nowy rozkwit, dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o poparcie mojej kandydatury w tegorocznych wyborach do Rady Miajskiej.

Mam 24 lata, mieszkam od urodzenia w Miasteczku Śląskim, na co dzień studiuję administrację na Politechnice Śląskiej, gdzie uzyskałem stypendium rektora dla najlepszych studentów. Współpracuję z Instytutem Carla Mengera, gdzie między innymi zajmujemy się ekonomią, przedsiębiorczością i start-upami oraz z wydawnictwem Fijor Publishing, które wydaje książki z zakresu ekonomii i biznesu.

Jestem społecznikiem. Na pierwszym roku studiów uzyskałem mandat do Wydziałowego Samorządu Studenckiego, gdzie później wybrano mnie na przewodniczącego oraz w wyborach uzyskałem mandat do senatu Politechniki Śląskiej, by godnie reprezentować naszych studentów. Byłem jednym z organizatorów juwenaliów zabrzańskich 2017.

Jestem też laureatem I edycji Letniej Akademii Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Interesuję się ekonomią, biznesem i prawem.

Jeśli Państwo obdarzą mnie swoim zaufaniem i wybiorą jako osobę reprezentującą Państwa w Radzie Miejskiej, to chciałbym się zająć przede wszystkim usprawnieniem komunikacji na linii Mieszkaniec - Urząd Miasta oraz poprawą wizerunku Miasteczka Śląskiego. Dzięki swojemu doświadczeniu chciałbym szerzej zająć się budżetem miasta, usprawnić pozyskiwanie funduszy zewnętrznych, rozwinąć przedsiębiorczość w mieście oraz wesprzeć istniejących już lokalnych przedsiębiorców. Mam chęci i motywację, by przykładać się do każdej sprawy związanej z naszą miejscowością.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź problemów, można się ze mną skontaktować pod numerem telefonu 794 218 150 lub przez adres e-mail: pat.kurc@gmail.com

Z wyrazami szacunku,
Patryk Kurc