bezchmurnie
22°
17°
wtorek
Kilka słów przed ciszą wyborczą
02 listopada 2018 r. | 21:36

W niedzielę 4 listopada odbędzie się druga tura wyborów. Przed nami ważny i historyczny dzień. Prawdopodobnie będzie to ostatnia szansa, aby oddać naszą kochaną miejscowość Mieszkańcom.  

Parę słów jeszcze przed ciszą wyborczą. Często jestem hejtowany w komentarzach. A to za brak warsztatu, za błędy, za pokazywane emocje na nagraniach. Przyjmuję krytykę, cieszę się z tego, ponieważ to pozwala na ciągłe poprawianie tych elementów.

Przypominam, że robię to wszystko sam, bez żadnego finansowego wsparcia, bez „układów” z Urzędem Miejskim. Poza tym pracuję zawodowo, niedawno też zostałem ojcem. Pokazywanie Państwu tych informacji kosztuje niezwykle dużo czasu, ale to moja pasja i wierzę, że dzięki tej pracy znacznie wzrosła świadomość wyborców. Jeżeli Państwo chcą innego źródła informacji, to zapraszam do lektury Wieści z Ratusza. Ale tam znajdą Państwo tylko informacje przefiltrowane przez władze naszego Miasta. 

To, że pokazuję działania obecnego Burmistrza, to jest normalne. Jak będzie nowy Burmistrz, to też będę pokazywał jego ewentualne błędy. A błędów, moim zdaniem, w kadencji pana Nowaka było całkiem sporo. Między innymi: sprzedaż hotelu "za grosze", oddana dotacja ciepłownicza firmie z Francji (ponad 16 mln zł), polityka z pozycji "kolan" przed prezesem huty, najdroższe opłaty za wodociągi i kanalizację, zaniedbana infrastruktura, kredyt 5 mln zł pod kampanię . I przede wszystkim pan Nowak jest daleko od ludzi. Ile było spotkań z mieszkańcami poza tymi z Veolią?

W pierwszej turze mieliśmy największą frekwencję w powiecie tarnogórskim i jedną z największych w Polsce. Czy uda nam się to powtórzyć?  Weźmy sprawy w swoje ręce i zawalczmy o naszą małą ojczyznę.

Dziękuję czytelnikom raz jeszcze za wsparcie i życzę Państwu mądrego i dobrego wyboru.

ŁUKASZ DUDEK