zachmurzenie duże
sobota
www.facebook.com
Kto na fotel burmistrza?
20 sierpnia 2018 r. | 17:40

21 października odbędą się wybory samorządowe. Jak dotąd tylko jeden kandydat na stanowisko Burmistrza oficjalnie ogłosił swój start i poinformował o zarejestrowaniu Komitetu Wyborczego Wyborców "Daj Miasteczku Skrzydła".

Głównym założycielem komitetu jest mieszkaniec Michał Skrzydło, który na swoim profilu facebook napisał informację wyborczą. 

Szanowni Państwo!

Komitet Wyborczy Wyborców “Daj Miasteczku Skrzydła” został już zarejestrowany. Mamy wymaganą ilość kandydatów na radnych, aby móc zgłosić kandydata na burmistrza. Potrzebujemy jednak jeszcze kilku kandydatów na radnych, tak żeby w każdym okręgu znalazł się nasz przedstawiciel. Poszukujemy także ochotników na mężów zaufania i członków komisji wyborczych. Za kilka dni na mojej stronie zostanie zaprezentowany nasz program wyborczy. Zachęcam do polubienia, aby być na bieżąco, a już teraz zapraszam do dyskusji!

Chcę dynamicznego przyspieszenia rozwoju Miasteczka. W wielu sprawach mamy, jako Gmina, kilkunastoletnie opóźnienia. Nie stać nas na kolejne lata stagnacji. Przeanalizowaliśmy dochody i wydatki budżetu i są naprawdę spore możliwości inwestycyjne i rozwojowe - zarówno dla młodych rodzin, singli, seniorów, fanów sportu, kultury, turystyki - dla każdego! I to naprawdę da się zrobić!

Chodźcie ze mną, z nami. Wspólnie sprawimy, że Miasteczko będzie dumne, bogate i piękne. 
Dajmy Miasteczku szansę rozwoju, po prostu “Dajmy Miasteczku Skrzydła”!

Czekamy z niecierpliwością na informacje od pozostałych kandydatów. 

ŁUKASZ DUDEK