zamglenia
środa
Młody mieszkaniec potrzebuje naszego wsparcia
12 lipca 2018 r. | 10:46

Młody mieszkaniec Miasteczka Śląskiego potrzebuje naszego wsparcia. 

Przemek urodził się w październiku 2014 roku, jako wcześniak w 31 tygodniu ciąży. Zaraz po narodzinach ważył 1300 gram. Otrzymał 1 punkt w skali Apgar. Przyszedł na świat z ciężką zamartwicą urodzeniową, niewydolnością krążeniową i oddechową. Kilka dni po narodzinach dostał wylewów. Mimo, że z każdym dniem stan synka ulegał poprawie, to Przemek do dzisiaj ponosi konsekwencje zbyt wczesnego porodu.

Cierpi na hemiplegię prawostronną, ma wzmożone napięcie mięśniowe, problemy z mową, równowagą. Jesteśmy także w trakcie diagnostyki w kierunku celiakii, ze względu na przewlekłe biegunki syna, które zniknęły po wprowadzeniu diety bezglutenowej. Syn, mimo pozostawania pod opieką wielu specjalistów i ciągłej rehabilitacji, nie rozwija się prawidłowo.

Każdego dnia walczymy, aby nasz Przemuś był zdrowy i dogonił swoich rówieśników. Cieszymy się z każdego postępu syna. Wierzymy, że Przemek będzie jeszcze zdrowym dzieckiem. Niestety koszty leczenia są ogromne, dlatego prosimy o pomoc. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy. Wdzięczni Rodzice.

Aby pomóc za pomocą SMS:

Wyślij SMS-a pod numer 72365 o treści S10935
Koszt 2,46
brutto (w tym VAT)

Więcej informacji:
www.siepomaga.pl/przemek-duda

ŁUKASZ DUDEK