bezchmurnie
20°
19°
poniedziałek
MTBS rozważa budowę dwóch budynków mieszkalnych za przedszkolem
31 maja 2017 r. | 21:27

W zeszłym tygodniu będąc u fryzjera w poczekalni, całkiem przypadkiem zauważyłem majowy numer Wieści z Ratusza. Do całej gazetki zawsze podchodzę z przymrużeniem oka, ponieważ burmistrz wiele informacji koloryzuje. No ale pomijając to, otwieram gazetkę i widzę w środku dodatek  -  ogłoszenie MTBS wraz z ankietą.

W ogłoszeniu czytam, że MTBS Tarnowskie Góry rozważa możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych na wynajem w Miasteczku Śląskim. Budynki te miałby być wybudowane za Przedszkolem na Osiedlu. Jednak żeby do tego doszło, muszą znaleźć się chętni. No i właśnie tu rola ankiety, którą Urząd Miasta olał! Jak to jest możliwe, że informacja do dzisiaj nie widniała w internecie (dopiero po mojej interwencji UM udostępnił ogłoszenie na swojej stronie). Oferta mieszkań jest kierowana głównie do osób młodych, a te rzadko czytają lokalną gazetkę.

Nawet teraz gdy UM udostępnił już informacje na swojej witrynie internetowej, w dalszym ciągu nie ma szczegółowego wyjaśnienia całej ankiety. Czy nikomu w Urzędzie Miasta nie zależy na rozwoju naszej Gminy?

Rozmowa z Panią kierownik Kaczmarską.

Byłem dzisiaj w mieszkaniówce, aby dowiedzieć się coś więcej na temat ankiety, która znajduje się w najnowszych Wieściach z Ratusza. Po tej interwencji Urząd Miasta trochę się obudził.Więcej już jutro www.miasteczkoslaskie.pl

Posted by Miasteczko Śląskie - cała prawda on Wednesday, May 31, 2017

 

U Pani z referatu budynków byłem po godzinie 14.00. Na stronie Urzędu Miasta pojawiła się informacja o godzinie 16.00.

Poniżej zamieszczam ogłoszenie wraz z ankietą do wypełnienia. W razie pytań proszę dzwonić do MTBS-u ponieważ w Urzędzie Miasta Miasteczko Śląskie nic nie wiedzą.