zamglenia
środa
Zmiany na portalu! Nowy algorytm “Oceń burmistrza i radnych”
27 grudnia 2018 r. | 19:13

Od kilku godzin na portalu działa nowy algorytm "Oceń radnego i Burmistrza". Od teraz wyniki głosowania będą publikowane raz w miesiącu.

Do tego planuję założyć nową rubrykę "Interpelacje i wnioski radnych". Każdy radny, jeśli zechce, będzie miał możliwość wysłania do naszej redakcji informacji o tym, co zrobił dla miasta i lokalnej społeczności w ostatnim czasie, o co pytał na sesji i jakie otrzymał odpowiedzi.  Takie informacje będą zamieszczane na portalu.

Już teraz zapraszam radnych do kontaktu e-mail: miasteczkosl@gmail.com

Oceny są uśrednione w cyklu miesięcznym/kalendarzowym. Jeden użytkownik z danego IP może głosować 4 razy w danym miesiącu w odstępach 7-dniowych.

Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym miesiącu. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Miejskiej w Miasteczku Śląskim. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

Głosować możecie TUTAJ.

ŁUKASZ DUDEK