zachmurzenie duże
14°
13°
piątek
Obchody Święta 3 Maja w Miasteczku Śląskim
04 maja 2020 r. | 18:34

Wczoraj (3 maja ??) w kościele parafialnym w Miasteczku Śląskim odbyła się msza święta za Ojczyznę, po której Burmistrz Miasta Michał Skrzydło, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Respondek oraz Radny Krzysztof Sołtysik złożyli kwiaty w miejscach pamięci w naszej Gminie.