zachmurzenie umiarkowane
17°
15°
czwartek
Odświeżona wersja aplikacji na smartfony eMiasteczko
18 listopada 2022 r. | 05:46

W naszej Gminie funkcjonuje aplikacja na smartfony eMiasteczko. W ostatnich dniach została odświeżona jej szata graficzna i funkcjonalności!

Aplikacja umożliwia odbieranie informacji, które wysyłane są przez System Komunikacji Mobilnej Urzędu Miejskiego w Miasteczku Śląskim. System umożliwia również komunikację z Urzędem Miejskim.

Jakie zmiany znajdziecie w odświeżonej aplikacji?

Uproszczona została procedura rejestracji i otrzymania kodu weryfikacyjnego. Teraz jest jeden dla wszystkich użytkowników - Wdvl0Tre.

Rejestracja poprzez wpisanie kodu weryfikacyjnego umożliwia zgłaszanie wszelkich awarii, nieprawidłowości, dostrzeżonych na terenie Gminy (np. nie działająca lampa uliczna itp.) oraz udostępnia podgląd, na jakim etapie jest nasze zgłoszenie.

Użytkownik może również samemu ustawić tematykę wiadomości w aplikacji, która go najbardziej interesuje. Dodatkowo pojawiły się dwie zakładki, które kierują do strefy usług elektronicznych oraz konsultacji społecznych.

Aplikacja dostępna jest na telefony z systemem Android i można pobrać ją ze sklepu Google Play, wpisując: eMiasteczko - eMiasteczko - Apps on Google Play.

Zachęcamy do pobrania i korzystania z aplikacji!