zamglenia
czwartek
Prawdopodobnie najgorsze place zabaw w Polsce znajdują się w Miasteczku Śląskim!
08 kwietnia 2018 r. | 22:02

Od kilku dni dostaję wiele sygnałów dotyczących fatalnego stanu technicznego gminnych miejsc zabaw dla najmłodszych.  Plac zabaw wysypany korą w pobliżu ulicy Metalowej powinien zostać natychmiast zamknięty.

Zaniepokojona mama pisze:

Idealny plac zabaw w Miasteczko Śląskie. Porażka! Dziecko ma uciechę z szeleszczącej tasiemki na wietrze. Piaskownica go nie interesuje. Kora rozsypana mieszająca się ze szkłem i kapslami po piwie. Brak porządnego placu na osiedlu! A w weekend zamknięty plac zabaw przy bibliotece i smutne dziecko. Osobiście porobię zdjęcia i wyślę do inspekcji!

Kolejne miejsce zabaw również zapomniane przez Burmistrza znajduje się przy ul. Norwida.

Zdenerwowany tata pisze:

Proszę zobaczyć plac zabaw przy ulicy Norwida. Moje dziecko prawie połamało nogi w tej dziurze. Do tego łańcuch z huśtawki zerwany! 

Widząc to wszystko może się wydawać, że Burmistrz nie lubi dzieci z osiedla. Jednak jest to myślenie niewłaściwe, ponieważ place zabaw w Brynicy, Bibieli, Żyglinie i Żyglinku również potrzebują dofinansowania! 

Brynica

Bibiela

Żyglinek

I na koniec jeszcze kilka zdjęć placu zabaw, który otrzymał miano jednego z najbardziej niebezpiecznych w Polsce. Zdjęcia z ostatnich tygodni.

 

Teraz zastanówcie się drodzy Mieszkańcy gminy Miasteczko Śląskie. Gdzie są nasze pieniądze? Jesteśmy w czołówce najbogatszych gmin w całej Polsce! 

ŁUKASZ DUDEK