zamglenia
-3°
-4°
sobota
Wiadomość od mieszkańca Miasteczka Śląskiego
12 stycznia 2017 r. | 18:56

Na wstępie napiszę o co chodzi. Wczoraj udostępniłem obrazek na facebooku z którego wynika, że Urząd Miasta i Miejski Ośrodek Kultury robią niesamowitą reklamę firmie Veoila, za to że ta łaskawie na zimę dzieciakom sponsoruje wody mineralne. To jest jakieś nieporozumienie. Firma Veoila pobiera od nas olbrzymie pieniądze za swe usługi.

Popatrzcie jaka propaganda. Veoila kupi wody mineralne za "kilka" złotych, nasze instytucje to rozreklamują, ludzie mogą pomyśleć: o popatrz jaka dobra firma dała wody mineralne "za darmo".

Rzeczywistość jest inna. Niech sobie wezmą  te wody! Rodziców stać aby dzieciom kupić wodę za 80 groszy.  Gorzej z opłatami które mamy narzucane przez ten zagraniczny kapitał. Opłaty za wodę, ścieki czy ciepło mamy bardzo wygórowane. Każda władza dorzuciła swoją cegiełkę do takiego stanu rzeczy.

Niech Veoila nam nic nie daje. Niech Veoila przestanie tyle zabierać!

Apel do Urzędu Miasta Miasteczko Śląskie.

Nie zgadzajcie się na wszystko co Veoila narzuca, nie przyjmujcie takiej jałmużny jaką jest woda za kilka złotych. Zacznijcie konsekwentnie walczyć o dobro mieszkańców, o niższe ceny dla nas!

ŁUKASZ DUDEK

Wiadomość e-mail od mieszkańca.

e-mail od mieszkańcaVeoila