-1°
-3°
piątek
-2°
-4°
sobota
Wielkie otwarcie budynków socjalnych. Darmowy catering
30 stycznia 2018 r. | 10:31
15

Wczoraj odbyło się wielkie otwarcie nowo wybudowanych budynków socjalnych. Proszę nie sugerować się nazwą, nie wszystkie mieszkania będą socjalne, o czym pisałem w październiku TUTAJ

Na otwarcie tak jak przewidziałem, zostały oficjalnie zaproszone media. Był nasz tarnogórski tygodnik, lokalna stacja z TG a nawet Radio Katowice. Naszego serwisu informacyjnego nikt nie zaprosił, więc nie mogło nas tam też zabraknąć. 

Jak to bywa w Miasteczku na imprezach Nowaka, był też catering z Korala. No bo przecież jakby to wyglądało, że zmęczona "elita" wróci do domu głodna? To jest nieporozumienie. Jak tak dalej będzie, to niebawem wyremontują łazienkę w szkole i zamówią jedzenie od Pana Jelonka, aby uczcić nową inwestycję? Za wszystko i tak zapłacą mieszkańcy..

Niebawem dowiem się ile kosztowała sama impreza otwarcia. Na szczęście Miasteczko Śląskie jest bogatą gminą, więc burmistrz nie szczędzi pieniędzy.

Na otwarciu był również obecny człowiek z obozu władzy.

Udało mi się podsłuchać wywiad, w którym to senator Krystian Probierz z PiS mówił, że budynki są tak piękne, że porobi zdjęcia i pokaże w Warszawie. Po wywiadzie poprosiłem Pana Probierza, aby przeszedł się 100 m dalej. Tam zobaczy plac zabaw wysypany korą, który jakiś czas temu mógł się poszczycić wystającymi zardzewiałymi gwoździami i prętami.

Podsumowując. Dobrze, że wybudowano jakiekolwiek mieszkania, jednak zapotrzebowanie jest znacznie większe, niż te dwa budynki.  Musimy pamiętać, że przez prawie dwie kadencje burmistrz Krzysztof Nowak wybudował 18 mieszkań, a jeszcze więcej sprzedał.

Poniżej publikuję kilka zdjęć. Umywalki brudne na otwarcie, ale to przecież nieważne.

ŁUKASZ DUDEK

Wielkie otwarcie - mieszkania socjalne 2/3

Publié par Miasteczko Śląskie - serwis informacyjny sur lundi 29 Janvier 201815 odpowiedzi na “Wielkie otwarcie budynków socjalnych. Darmowy catering”

 1. hahaha dobre. Z tym jedzieniem to jest przegiecie. co pieniedzy nie maja swoich? pisze:

  hahaha dobre. Z tym jedzieniem to jest przegiecie. co pieniedzy nie maja swoich?

  • Longin pisze:

   Jest wernisaż,otwarcie inwestycji,czy inna uroczystość to jest catering ludzie to jest fundusz reprezentacyjny chcecie żyć jak tubylcy to wypad do buszu a nie do normalnego cywilizowanego miasta

 2. Felek pisze:

  Oj Panie Dudek nie ubliżając ci jestes beznadziejny i bardzo płytki ludzie cię nakrecajom a pózniej fajnom lache z ciebie majom

 3. KarolZyglin pisze:

  Jesteś beznadziejny. Wszyscy wiedza ze gdy robi sie imprezy to musi byc jedzenie.

 4. Xs pisze:

  Nie ma bankietu bez dobrego żarcia. dudek czepiasz sie jak zwykle.

 5. dupabiskupa pisze:

  Po mojemu to tam jest zlew a nie umywalka, ale jak ktoś ma takie pojęcie to o czym my rozmawiamy, a swoją drogą P. Dudek zaproś Pan gości do siebie do domu na jakąkolwiek uroczystość i nie organizuj Pan jedzenia….

 6. Zocha pisze:

  Jednak żal mu dupsko ściska że go nigdzie nie zapraszają

 7. Franc pisze:

  Jeżeli było otwarcie i odbiór to dlaczego jeszcze mieszkania nie mają prądu to jakaś paranoja ,ktoś podpisał wykonanie i odbiór inwestycji czyżby znowu kierownik Felka

 8. Adam pisze:

  Dobrze dudek pisz niech ludzie widza te zakłamanie

 9. art pisze:

  Wam wszytskim komentujacym zal dupe sciska ze ktos pisze bez owijania w bawelne

 10. hahahahahah pisze:

  A przepraszam, ja się zapytam – radny Boino też jadł darmowe jedzenie z Korala? Przecież on reprezentuje opozycje i wspiera Dudka 🙂

 11. Stryj pisze:

  Jak brać catreing to od swoich. O suchym pysku nie wypada siedzieć. Koral ma tanio i jest szybki, nic złego auta nie stało.

 12. Ziemia pisze:

  W skali roku kilkadziesiąt tysięcy na zarcie dla nierobów ale nic zlego sie nie stalo. Stryj zamknij ryj

 13. Wojtek pisze:

  Dudek, a co głodny jesteś?
  Do roboty idź!

 14. Msza pisze:

  Prąd będą mieli kiedy każdy najemca podpisze umowę z dostawcą energii. Przecież sami muszą płacić rachunki za prąd i wodę itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *