rozproszone chmury
13°
12°
sobota
Zajęcia Powietrznej Akademii
12 maja 2020 r. | 07:23

Veolia Południe  Sp. z o.o. zaprasza do udziału w BEZPŁATNYCH zajęciach edukacyjnych pod nazwą Powietrzna Akademia organizowanych przez Airly i Fundację Veolia. Jest to inicjatywa skierowana dla uczniów szkół podstawowych w ramach umożliwienia skutecznej edukacji domowej w zakresie ochrony środowiska i dbałości o lepsze powietrze, którym oddychamy.

Co powinniśmy wiedzieć o zajęciach Powietrzna Akademia?

Powietrzna Akademia to lekcja online na platformie ClickMeeting (45 min.). Są to zajęcia interaktywne z możliwością zadawania pytań prowadzącym. W celu zagwarantowania miejsc na lekcji online należy dokonać bezpłatnej rezerwacji poprzez podany poniżej link. Każdy uczeń chcący wziąć udział w zajęciach musi dysponować urządzeniem z dostępem do Internetu oraz zalogować się do platformy używając swojego lub rodziców adresu e-mail.

Jak zarejestrować się na bezpłatną lekcję online?

Aby zarejestrować się na zajęcia Powietrzna Akademia wystarczy kliknąć w (“Link do rejestracji”) następnie wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny na stronie i potwierdzić rejestrację klikając [REJESTRUJ]. W wiadomości zwrotnej, wysłanej na podany adres mailowy znajdzie się instrukcja oraz bezpośrednie odnośniki do zajęć edukacyjnych.

Lekcja online Powietrzna Akademia odbędzie się:

15 maja 2020 roku (piątek) Godz. 10:00

Link do rejestracji:

https://airly.clickmeeting.pl

Tematyka i zakres programu lekcji:

  •     składniki powietrza
  •     źródła zanieczyszczenia atmosfery
  •     zjawiska powodujących smog
  •     sposoby działań na rzecz czystego środowiska

Lekcja prowadzona będzie w formie wykładu połączonego z eksperymentami i pokazami. Uczniowie będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym edukatorom.