zamglenia
-3°
-4°
piątek
Zebranie – HKS Odra Miasteczko Śląskie
15 grudnia 2016 r. | 17:36

Wczorajszego dnia tj.14.12.2016r w Miejskim Ośrodku Kultury o godzinie 16.30 odbyło się walne zebranie członków Klubu HKS "ODRA" Miasteczko Śląskie. Burmistrz Krzysztof Nowak dostał zaproszenie jednak z niego nie skorzystał, chociaż było mnóstwo pytań do naszego włodarza. 

Na spotkaniu Księgowa Klubu przedstawiła główne liczby ze sprawozdania finansowego, z którego wynikło że klub  wyszedł na minus.

Jednym z punktów zebrania były wybory zarządu. Do nowego zarządu kandydowało 10 osób: Zbigniew Kołaczek, Józef Stańko, Kazimierz Kos, Mirosław Kochel, Alfons Barczyk, Michał Liebner, Krzysztof Budny, Wojciech Lech, Jacek Nawara oraz Tomasz Popanda. Najmniej głosów dostał Józef Stańko i Wojciech Lech, pozostali utworzyli 8 osobowy zarząd. Głosujących było 27 z 91 posiadających prawo głosu. Utrzymano również Komisję Rewizyjną w składzie Tomasz Machura, Piotr Kursatzky i Marcin Kaczmarczyk. Prezesem zarządu w dalszym ciągu pozostaje Zbigniew Kołaczek.

Podczas zebrania był również poruszony temat organizacji imprezy na 95-lecie Odry, które wypada w przyszłym roku.  Jednym z pomysłów jest zaproszenie na mecz drużynę z ekstraklasy bądź z 1 ligi, wstępnie planuje się że będzie to Górnik Zabrze.

Na spotkaniu swą obecność zaznaczyła Pani Sekretarz Miasta Agnieszka Nowak, oraz można było spotkać radnego Romana Boino.

ŁUKASZ DUDEK

20161215_173209