mgła
14°
10°
niedziela
Znów wypadek na drodze 908 pomiędzy Tarnowskimi Górami, a Miasteczkiem Śląskim
09 grudnia 2020 r. | 19:59

Tarnogórscy policjanci przeprowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze pomiędzy Tarnowskimi Górami a Miasteczkiem Śląskim.

W czołowym zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe. Kierująca jednego z nich została ranna i z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Apelujemy do kierowców o zdjęcie nogi z gazu oraz o to, by nie szarżować, myśleć i przewidywać zagrożenia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności poniedziałkowego wypadku, do którego doszło po godzinie 13:00 na drodze wojewódzkiej numer 908 pomiędzy Tarnowskimi Górami a Miasteczkiem Śląskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni kierowca skody, podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad samochodem i zderzył się czołowo z pojazdem marki Ford Fiesta, którym kierowała 20-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia, mieszkanka powiatu tarnogórskiego z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Droga przez kilka godzin była całkowicie zamknięta w obydwu kierunkach. Na miejscu wypadku pracowały służby w tym tarnogórscy policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: KPP Tarnowskie Góry